"If you don`t build your dream, someone will hire you to help build theirs" - D.Ambani

Pikaajaline kogemus raamatupidamises ja finantsjuhtimises.
Osutame professionaalset, digiajastu raamatupidamisteenust.

Rpteenus.ee on juhtiv raamatupidamisteenuste pakkuja Eestis, kuid võimaldab teenuseid laiendada ka Soomele. Meie meeskond omab ulatuslikku haridust, oskusi ning märkimisväärset kogemust valdkonnas ning spetsialiseerub tõhusatele veebipõhistele raamatupidamislahendustele, rõhutades paberivaba lähenemist. Oleme eksperdid maksu- ja finantsküsimustes, sealhulgas üle 20 aasta kogemust finantsjuhina, tagab tipptasemel teenusekvaliteedi. Pakume konkurentsivõimelist hinnakujundust ning keskendume kliendi vajadustele, pakkudes tasuta konsultatsioone, et näidata, kui vaevatu võib raamatupidamine tegelikult olla.
 
Oled teretulnud! 
Raamatupidamise teenus

Merje Aavasalu

FINANTSJUHT / CFO 
TEGEVJUHT / JUHATUSE LIIGE

Teadmised, oskused, kogemused

2000 Concordia International University, Estonia, and Lakeland College, USA,   B.A.  International Business, Major in Organizational Management, Minor in Economic Sciences
2002 Estonian Business School,  E.M.B.A. Executive Master of Business Administration, Major in Accounting and Banking, Minor in International Management
2014 University of Tartu – Law (M.B.A.), Taxation, Commercial -, Corporate Law 

Pikaajaline kogemus finantsjuhtimises, raamatupidamises, sealhulgas strateegiline planeerimine, eelarvestamine, prognooside koostamine, keeruliste finantsgruppide koondamine aktsiaturul, kulude juhtimine, -kontroll. Kogemused keerulisemate struktuuridega kontsernide konsolideerimisel.
Olen juhtinud edukalt ettevõtte kulude minimeerimise- ja saneerimise protsesse. Juhtinud ühinemiste, ümberkorralduste, ostude, müügi ja likvideerimise protsesse juriidilise kui ka finantsilise poole pealt. Oman kogemusi maksude optimeerimises struktuuri muudatuste analüüsis, siirdehinna projektides. Hea koostöö maksuametiga. Lisaks Eestile, olen Soome maksunduse ekspert ja oman kogemusi ka sealsel turul. Olen osalenud erinevatel läbirääkimistel investoritega ning töötanud CFO ametipositsioonil üle 20a. Tegelen samuti tööseadustega, personali värbamise ja koolitamisega. Vajadus olemasolevaid protsesse, süsteeme ja struktuure pidevalt täiustada. 

2019-11-28 at 13.39.57

Laura Laurberg-Saar

PEARAAMATUPIDAJA / CEO

Teadmised, oskused, kogemused

2012 Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool (Kõrgharidus), B.A. Äriturism
2008  Estonian Business School,  Gümaasium, Keskharidus

Oman raamatupidaja kutseoskusi ja pikaajalist kogemust.

Olen leidnud raamatupidamises selle miski, mis paneb silma särama ning motiveerib omandama uusi teadmisi. 
Oman kogemusi kogu ettevõtte raamatupidamise korraldamises (ka börsiettevõttes). Ostuarved, müügiarved, aruanded, palgaarvestus, põhivara arvestus, maksundus, jt

Raamatupidamisteenus 2

Jana Varimaa

PEARAAMATUPIDAJA / CEO

Teadmised, oskused, kogemused

2007 Estonian Business School, (Kõrgharidus)B.A. Rahvusvaheline ärijuhtimine
1998 Tihemetsa Põllumajandustehnikum, sekretär-raamatupidaja

Oman raamatupidaja kutseoskusi ja pikaajalist kogemust.

Mind võib kirjeldada kui korraga mitme ülesande täitjat, vastutulelikku, eesmärgile keskendunut ja lojaalset isikut. Olen detailidele orienteeritud ja mõistan konfidentsiaalsuse olulisust.
Minu töökogemused on õpetanud mulle kriitilist mõtlemist ja pisidetailide märkamist mis on raamatupidamise valdkonnas vajalikuks osutunud.

Free Estimation

Request A Quote

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Scroll to Top